SEAT PRODLOUŽIL SPOLUPRÁCI S ČESKÝMI ATLETY

Jen ke čtení
Odpovědět
admin
Administrátor
Příspěvky: 126
Registrován: 07.10.2008, 22:06

SEAT PRODLOUŽIL SPOLUPRÁCI S ČESKÝMI ATLETY

Příspěvek od admin »

OBNOVENÍ SMLOUVY S ČESKÝM ATLETICKÝM SVAZEM
- Smlouva o spolupráci s českým atletickým svazem byla prodloužena do
roku 2015
- Podpora halového mistrovství Evropy 2015 v Praze
- SEAT bude od roku 2013 partnerem úspěšného projektu Atletika pro děti

Praha, 03. 07. 2012 – SEAT prodloužil smlouvu o spolupráci s Českým atletickým svazem (ČAS) do roku 2015 s cílem ještě intenzivněji podporovat české atlety, kteří dosáhli velkých úspěchů na nedávném mistrovství Evropy v atletice. SEAT dlouhodobě plní roli silného a spolehlivého partnera české atletiky a navíc podporuje také vybrané osobnosti české atletiky, které jezdí ve vozech značky SEAT.

Na letošním mistrovství Evropy, které se konalo v uplynulém týdnu v Helsinkách, vybojovala česká atletická výprava pět medailí, z toho tři zlaté, což je nejlepší výsledek v historii samostatné České republiky. V pořadí národů se čeští atleti umístili na vynikajícím sedmém místě. Bronzovou medaili získala štafeta Zuzana Hejnová, Zuzana Bergrová, Jitka Bartoničková a Denisa Rosolová, která navíc s druhým nejlepším časem zaběhla na ME v Helsinkách 400 metrů překážek. Mistryní Evropy se stala Jiřina Ptáčníková ve skoku o tyči a další zlato patří Pavlu Maslákovi v běhu na 400 metrů. Výčet úspěšných českých atletů uzavírá Vítězslav Veselý, nový mistr Evropy v hodu oštěpem.

„Jsme velmi potěšeni, že se SEAT rozhodl pokračovat v dlouhodobě úspěšné spolupráci s Českým atletickým svazem. Po historicky nejlepších výsledcích naší atletické reprezentace na letošním mistrovství Evropy v Helsinkách je to další skvělá zpráva pro českou atletiku,“ říká Libor Varhaník, předseda ČAS.

Nově uzavřená smlouva počítá s tím, že SEAT bude i nadále poskytovat automobily na běžný provoz vedoucím činitelům ČAS a nejúspěšnějším českým atletům, mezi něž patří například oštěpařka Barbora Špotáková usedající v současnosti za volant vozu SEAT Exeo. Prodloužená spolupráce znamená, že se diváci budou setkávat s logy SEAT na všech podnicích ČAS až do sezony 2015, která vyvrcholí halovým mistrovstvím Evropy v atletice, které se uskuteční v Praze za podpory značky SEAT.

SEAT se také od příštího roku zapojí do úspěšného projektu Atletika pro děti, který se věnuje výchově dětí. Český atletický svaz od května 2010 aktivně vytváří předpoklady pro činnost atletických přípravek a školek, jejichž cílem je nabídnout rodičům a jejich dětem v předškolním a školním věku novou volnočasovou aktivitu v podobě pravidelných atletických kroužků a zároveň podpořit sportovní přípravu nejmladších dětí v oddílech a klubech. Projekt se zaměřuje především na děti ve věku od 4 do 11 let.

„Jsme moc rádi, že můžeme podpořit projekt Atletika pro děti, který umožňuje všestranný rozvoj nejmenších dětí. Jsme přesvědčeni o tom, že je to správný krok směrem k dalšímu posílení postavení české atletiky, jíž se v posledních letech velmi daří na evropské i světové scéně, a zároveň naší podporou chceme přispět k popularizaci atletiky mezi širokou veřejností,“ říká Aleš Novák, vedoucí divize SEAT společnosti Import VOLKSWAGEN Group.
Přílohy
1210.jpg
1210.jpg (205.88 KiB) Zobrazeno 3398 x

Odpovědět