CARNOVA OTEVŘE NOVÉ DEALERSTVÍ

Jen ke čtení
Odpovědět
admin
Administrátor
Příspěvky: 126
Registrován: 07.10.2008, 22:06

CARNOVA OTEVŘE NOVÉ DEALERSTVÍ

Příspěvek od admin »

SEAT POSÍLÍ SVOU POZICI V BRNĚ
- Perspektivní partnerství mezi společností Carnova a značkou SEAT
- Carnova úspěšně spolupracuje s IVG již 19 let
- Nové prodejní a servisní místo SEAT v Brně bude otevřeno na podzim


Praha, 11. 07. 2012 – SEAT uzavřel se společností Carnova smlouvu o novém dealerství SEAT v Brně, jímž hodlá posílit své tržní postavení v moravské metropoli. Plán počítá se zahájením předprodeje v měsíci srpnu. Carnova připravuje pro značku SEAT exkluzivní showroom s plochou 502 m2 v uvolněném dealerství, jehož adaptace probíhá podle konceptu SEAT mania, který splňuje aktuální standardy značky SEAT.

„Již 19 let úspěšně zastupujeme ve své provozovně Carnova Svitavy značku Volkswagen a nové dealerství SEAT v Brně je logickým krokem v dalším rozvoji naší společnosti. Jsme přesvědčeni, že je to partnerství se slibnou perspektivou. SEAT je mladou, dynamickou značkou, s níž hodláme oslovit zcela nové vrstvy zákazníků. Svou přítomnost v Brně navíc využijeme také k nabídce autorizovaného servisu pro majitele vozů značky Volkswagen,“ říká ing. Alexej Daněk, majitel společnosti Carnova s.r.o., která spolupracuje se společností Import VOLKSWAGEN Group od roku 1993.

„Dlouholeté zkušenosti společnosti Carnova v oblasti prodeje a provádění servisu vozidel jsou zárukou úspěšného rozvíjení povědomí o značce SEAT v Brně a okolí. SEAT navíc uvádí či brzy uvede do prodeje několik velmi významných novinek, jako jsou například nová Ibiza, Mii, Toledo a Leon, čímž společnost Carnova získá další důležité impulzy pro oslovení nových zákazníků značky SEAT v celém regionu jihomoravské metropole,“ říká Mgr. Aleš Novák, vedoucí divize SEAT společnosti Import VOLKSWAGEN Group.

Nové dealerství SEAT v Brně je součástí celosvětové růstové strategie španělské automobilky, jejímž cílem je lepší pokrytí trhu na strategických místech, která jsou snadno dosažitelná pro zákazníky i kvalifikované zaměstnance. Upevnění pozice na trhu je doprovázeno modelovou ofenzivou s novým designérským stylem a modernějším vzhledem, v němž se snoubí emoce s technickými inovacemi zcela v duchu DNA značky vyjádřené sloganem „enjoyneering“.

Společnost Carnova se stala autorizovaným prodejcem a servisem vozů značky Volkswagen v roce 1993. V letech 1997 až 1998 vybudovala ve Svitavách prestižní autosalon v souladu s architektonickým konceptem automobilky Volkswagen. Carnova, jejímž ředitelem je od roku 2012 Mgr. Filip Klvaňa, je od roku 2001 držitelem certifikátu kvality ISO 9001, který každý rok úspěšně obhajuje. V oblasti prodeje nabízí nové, referenční i ojeté osobní a užitkové vozy. Důraz na kvalitu a maximální úroveň zákaznických služeb potvrzuje také členství v programu prodeje prověřených ojetých vozidel auto-plus/Das WeltAuto.

Více informací o společnosti Carnova naleznete na internetových stránkách http://www.carnova.cz
Přílohy
1231.jpg
1231.jpg (153.22 KiB) Zobrazeno 4554 x

Odpovědět