Černý dým a vysoká spotŕeba - seat toledo 1.9 D
Napsal: 18.10.2012, 19:29
ahoj toledáci mám problém moje toledo začalo žrát 8l nafty a začalo kouřit černě mám obavu že je špatnej vstřik poradíte kde může být problém díky
Seat forum - Leon, Toledo, Ibiza
./forum/?sid=e51219f04c75c19822b6af8f75b485cd