Nevíte, jak vybrat autu elektrony? Podívejte se, jak na něm budou vypadat!

Jen ke čtení
Odpovědět
admin
Administrátor
Příspěvky: 130
Registrován: 07.10.2008, 22:06

Nevíte, jak vybrat autu elektrony? Podívejte se, jak na něm budou vypadat!

Příspěvek od admin »

Hliníkové disky, alu kola, elektrony… nezáleží na tom, jaké označení preferujete, důležité je, že jde o řešení, které pomůže autu jednak z pohledu jeho jízdních vlastností a výkonu, tak z pohledu designu. Pro řadu lidí je právě vylepšení vzhledu jejich vozu tou hlavní motivací pro pořízení alu kol. Jak ale elektrony vybrat tak, aby na autě vypadaly opravdu dobře? Pomůže s tím online elektrony konfigurátor.

Zobrazení kol na vozidle online
Na internetu existují weby, které zájemci o koupi nových elektronů umožní majiteli auta zobrazit si jeho vůz v kombinaci s vybranými alu koly. V online konfigurátorech si zkrátka zvolíte konkrétní model aut, nastavíte jeho barvu a přidáte elektrony, o kterých uvažujete. Na obrazovce potom uvidíte auto přesně tak, jak bude vypadat, až mu daná alu kola pořídíte.

Jedná se o ideální způsob výběru alu kol, neboť při koupi už půjdete na jistotu a nestane se vám, že až ve chvíli, kdy nová kola na auto nasadíte, zjistíte, že nevypadají dobře.

Proč alu kola vlastně chtít?
Alu kola z hliníkových slitin nabízí oproti klasickým plechovým kolům nižší hmotnost a mají lepší rozložení hmoty. Proto s nimi auto získá lepší jízdní vlastnosti, což řidiči ocení především při akceleraci nebo při brzdění. Alu kola jsou také odolnější proti poškození a lépe odolávají korozi.

Nižší hmotnost znamená také nižší spotřebu a v neposlední řadě umožňují lepší proudění vzduchu k brzdám, které díky tomu fungují lépe a pomaleji se opotřebovávají. Cenou za všechny výhody je sice vyšší cenovka, ale na druhou stranu, jak již bylo řečeno, hliníkové disky dávají autu také originální vzhled, což si můžete sami ověřit. Díky online konfigurátorům si prozatím ani nemusíte alu kola kupovat, stačí si s nimi nechat své auto zobrazit.
Přílohy
alusfL2.jpg
alusfL2.jpg (57.57 KiB) Zobrazeno 10593 x

Odpovědět