Pomoc-Jak vyměnit rádio??

r.v. 1993-1999 + facelift 1999-2002
Odpovědět
matasimek
Příspěvky: 4
Registrován: 10.11.2008, 12:12

Pomoc-Jak vyměnit rádio??

Příspěvek od matasimek »

Čau klubáci, víte někdo jak v ibize rv 2000, nový typ, vyměním autorádio? Stávající rádio originál je tam integrováno ve středovém panelu s velkým displayem i pro topení .(fota zítra),
chci tam dostat klasické autorádio
díky

Uživatelský avatar
dejo
Příspěvky: 13
Registrován: 21.10.2008, 20:52
Bydliště: svk-vychod

Re: Pomoc-Jak vyměnit rádio??

Příspěvek od dejo »

chod do seatu a tam ti ho vyberu zadarmo.
golf II,seat leon tdi

matasimek
Příspěvky: 4
Registrován: 10.11.2008, 12:12

Re: Pomoc-Jak vyměnit rádio??

Příspěvek od matasimek »

spíš mě zajímá zda koupím rámeček aby display zustal a byl tam i otvor pro klasické autorádio

Uživatelský avatar
P.e.p.i.n
Příspěvky: 30
Registrován: 18.10.2008, 16:01
Bydliště: Příbramsko

Re: Pomoc-Jak vyměnit rádio??

Příspěvek od P.e.p.i.n »

matasimek píše:spíš mě zajímá zda koupím rámeček aby display zustal a byl tam i otvor pro klasické autorádio
čau...hele taky sem tenhle problém řešil...origo rádio mi vyhoŕelo..tak sem si koupil nového Pioneera a dal jsem si ho nakonec pod volant jak je kastlík na pojistky mam to s dálkovim ovládánim a žádnej problém nohám mi nepŕekáźí...a středovej panel jsem nemusel kuchat....byl jsem se ptát v seatu taky jestli by tak klima neśla pŕedélat na manualní nebo tam dát tŕeba digi s Golfa IV ale na to si netroufnou,takźe sem to nechal takhle...origo rádio můžu nechat v klidu zpravit kdyź to budu prodávat toto si vyndam a je vśechno v kliku...a navíc jsem to vidélk źe to takhle ŕeśí i v némecku tady máš kdyžtak foto toho mého....
Přílohy
Ibiza R 7.jpg
Škoda Octavia I,rv.00 1.8 20V Turbo,FMIC + chip,air filtr,pop off valve.

Uživatelský avatar
geandjoe
Příspěvky: 21
Registrován: 21.11.2008, 21:01

Re: Pomoc-Jak vyměnit rádio??

Příspěvek od geandjoe »

matasimek píše:spíš mě zajímá zda koupím rámeček aby display zustal a byl tam i otvor pro klasické autorádio
Ahoj, taky nam odeslo radio...nemame v Ibize pridavne budiky jako Pepin, takze jsme napachali radio Clarion pod stredovy tunel a pohoda...original radio mame na vypinac, aby se dalo vypnout nezavisle..:-)
Seat Ibiza Gt Tdi 81kw + turbo 96kw + trysky Sprint + kat off + EGR off = cca 130k - prodano
Octavia Tdi 81kw v úpravě RS
Škoda octavia 2 kombi - Familiewagen

Uživatelský avatar
geandjoe
Příspěvky: 21
Registrován: 21.11.2008, 21:01

Re: Pomoc-Jak vyměnit rádio??

Příspěvek od geandjoe »

geandjoe píše:
matasimek píše:spíš mě zajímá zda koupím rámeček aby display zustal a byl tam i otvor pro klasické autorádio
Ahoj, taky nam odeslo radio...nemame v Ibize pridavne budiky jako Pepin, takze jsme napachali radio Clarion pod stredovy tunel a pohoda...original radio mame na vypinac, aby se dalo vypnout nezavisle..:-)
viz.foto
Přílohy
Obraz028.jpg
Seat Ibiza Gt Tdi 81kw + turbo 96kw + trysky Sprint + kat off + EGR off = cca 130k - prodano
Octavia Tdi 81kw v úpravě RS
Škoda octavia 2 kombi - Familiewagen

Uživatelský avatar
P.e.p.i.n
Příspěvky: 30
Registrován: 18.10.2008, 16:01
Bydliště: Příbramsko

Re: Pomoc-Jak vyměnit rádio??

Příspěvek od P.e.p.i.n »

Já to mam zapojený na ten origo konektor,akorád tam mam danej ten mezikus na Eurokoncovku do toho Pioneera,takže do ty origo bedny mam nataženou jenom tu barevnou zásuvku na to topení a klimu...
Škoda Octavia I,rv.00 1.8 20V Turbo,FMIC + chip,air filtr,pop off valve.

Kulisek
Příspěvky: 12
Registrován: 17.06.2009, 12:18

Re: Pomoc-Jak vyměnit rádio??

Příspěvek od Kulisek »

Ahoj vím o klukovi co má v ibize místo toho origo rádia vsazené normální a funguje mu i klima a vše ostaní.Lépe by vypadalo kdyby to rádio zapustil,ale i toto je řešení.Mrkněte na foto.Ahoj

a link:http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... 8&start=90
Přílohy
seat rádio.jpg
seat rádio 1.jpg

tragicomix
Příspěvky: 8
Registrován: 17.12.2009, 18:01

Re: Pomoc-Jak vyměnit rádio??

Příspěvek od tragicomix »

hoodne sikovne udelane, hod kontakt na toho klucinu jestli by nemel zajem porypat se v mym aute:) samozrejme odmena jista:) samotnymu se mi to delat nechce protoze na to nemam ani ruce ani cas

Uživatelský avatar
P.e.p.i.n
Příspěvky: 30
Registrován: 18.10.2008, 16:01
Bydliště: Příbramsko

Re: Pomoc-Jak vyměnit rádio??

Příspěvek od P.e.p.i.n »

Tak to jestli ti to udělá,tak budeš mit kliku,četl jsem o tom i na jinym foru se Seatama a žadnej med to neni,co jsem četl tak by to moc lidí podruhý dělat nechtělo.. :-D
Škoda Octavia I,rv.00 1.8 20V Turbo,FMIC + chip,air filtr,pop off valve.

tragicomix
Příspěvky: 8
Registrován: 17.12.2009, 18:01

Re: Pomoc-Jak vyměnit rádio??

Příspěvek od tragicomix »

prave jsem to taky slysel, nechce se mi mit radio pod nahama jako ted...kazdopadne kdyby se do toho nekdo chtel pustit odmena jista:))

PeterS
Příspěvky: 4
Registrován: 05.07.2021, 08:28

Re: Pomoc-Jak vyměnit rádio??

Příspěvek od PeterS »

Zdravím a za jaké ho plánujete vyměnit? Já jsem našel nabídku tady: https://www.2din.cz/reproduktory-seat-ibiza-iv-2009/ ale nejsem si jistý výběrem. Kdyby mi někdo dokázal poradit z vlastní zkušenosti, s čím jste spokojení, tak budu moc rád.

Odpovědět