krátké pásy na zadních sedačkách -problém s dětskou sedačkou

r.v. 2002-2008
Odpovědět
karkuku
Příspěvky: 16
Registrován: 21.08.2013, 22:32

krátké pásy na zadních sedačkách -problém s dětskou sedačkou

Příspěvek od karkuku »

Ahoj Seaťáci , mám problém na mojí Cordobě 2002 .Koupily jsme dětskou sedačku s bezpečnostním pultíkem (zn. Cybex - něco takovéhoto : http://autosedacky-cybex....k-zdarma-storm-cloud.html ) a zjistili že jí neupoutáme na zadní sedačce pásem (nemáme ISOFIX ) ,pásy jsou prostě krátký ! Teď nevím co s tím . Nesetkal jste se s tím taky někdo ?

Vím že existuje cca 30cm prodloužení pásů , které se prodává např. V Anglii (tady to snad není legální) , ale to se mi moc nelíbí , protože se bojím toho že děcko bude mít sponu cca někde před sebou a na dohled a bojím se aby si tím za jízdy nehrálo a nerozeplo se ...

Takže spíš přemýšlím nad výměnou celého pásu z jiného seata kde by třeba mohli být delší pásy . Mám ještě Opel Vectra B a tam je pásu habakuk a není problém , ale na tomhle autě je všechno vetší a delší :) . Tak nevím jestli u cordoby je to menší "třídou" nebo tím že SEAT setří úplně na všem

Poradíte někdo ? :help:

Uživatelský avatar
Matt_CZE
Globální moderátor
Příspěvky: 834
Registrován: 17.01.2011, 14:19
Kontaktovat uživatele:

Re: krátké pásy na zadních sedačkách -problém s dětskou seda

Příspěvek od Matt_CZE »

Měl jsem ibizu 6L a když sestřenice potřebovala převést své dítě, řešili jsem stejný problém :D nakonec se mi to něják povedlo zapnout, ale horko těžko.
Nekteré sedačky mají toto vyřešené tak, že lze sedačk namontovat bokem, ael to asi taky není optimální řešení.
Přendání pásu by asi možná mělo být možné, to ti poradí ostatní.
Fotogalerie amatéra a studenta fotografie! ;)
Sleduj i na Facebooku (dole pod menu ;))
ObrázekObrázek
I want to like people, but they're just so f*ckn' stupid.

Uživatelský avatar
elpe69
Příspěvky: 1417
Registrován: 24.01.2010, 13:16
Bydliště: OrloVWá
Kontaktovat uživatele:

Re: krátké pásy na zadních sedačkách -problém s dětskou seda

Příspěvek od elpe69 »

existuje prodloužení bezp.pásu → např. http://www.sbazar.cz/vladyk/detail/2628 ... automobilu
MEN car: Altea FR
WOMAN car: Ibiza Sport
JA SZYBKO NIE JEŻDŻE-JA WOLNO LATAM

karkuku
Příspěvky: 16
Registrován: 21.08.2013, 22:32

Re: krátké pásy na zadních sedačkách -problém s dětskou seda

Příspěvek od karkuku »

Kluci , vyřešeno , manželka mě donutila na aukru koupit za pětikilo prodloužení pásu . Vozí to sem na černo někdo z Anglie , tady se to oficiálně prej prodávat nesmí.

Odpovědět