seat leon 1.9 tdi 81kw tlumice

r.v. 1999-2005
Odpovědět
Uživatelský avatar
miramixin
Příspěvky: 282
Registrován: 06.07.2010, 15:28
Bydliště: Pusta Kamenice

seat leon 1.9 tdi 81kw tlumice

Příspěvek od miramixin »

Zdravim chlapy ,nechal jsem vymenit predni tlumice a silentbloky na rameni ,ty puky ,jelikoz auto uz bylo jak lod :P , ale po tyhle vymene mi prijde ze je uto strasne tvrdy a je citit kazda nerovnost vozovky ,a kdyz prejizdim po kostkach tak to uplne rezonuje ,od napravy ,je to normalni nebo je neco blbe, cepy dobry, horni ulozeni novy, stabilizatory novy , ulozeni stabilizatoru novy , napadlo me jestli nedaly tvrdsi silentbloky ,pred tim to totiz nedelalo

Uživatelský avatar
miramixin
Příspěvky: 282
Registrován: 06.07.2010, 15:28
Bydliště: Pusta Kamenice

Re: seat leon 1.9 tdi 81kw tlumice

Příspěvek od miramixin »

jeste prosim vas kdyz tocim volantem tak nekde v naprave neco hrozne vrze i kdyz prejizdim nerovnosti ,nemuzem n to prijit ,nevite nekdo

Uživatelský avatar
Matt_CZE
Globální moderátor
Příspěvky: 834
Registrován: 17.01.2011, 14:19
Kontaktovat uživatele:

Re: seat leon 1.9 tdi 81kw tlumice

Příspěvek od Matt_CZE »

Mi to dělaly kosti stabilizátoru, jen mám mondeo, tak nevím, jestli to je uplně relevantní informace :mrgreen: :mrgreen:
Fotogalerie amatéra a studenta fotografie! ;)
Sleduj i na Facebooku (dole pod menu ;))
ObrázekObrázek
I want to like people, but they're just so f*ckn' stupid.

Uživatelský avatar
miramixin
Příspěvky: 282
Registrován: 06.07.2010, 15:28
Bydliště: Pusta Kamenice

Re: seat leon 1.9 tdi 81kw tlumice

Příspěvek od miramixin »

i kdyz stojim na místě a tocin volantem tak to vrze ,treba dneska 12 km do meste a nic ,vsera to samy najel jsem na kostky auto se rozvibrovalo a zaclo to vrzat ,prijde mi kdyz najedu na vetsi nerovnosti

VWshop_cz
Příspěvky: 22
Registrován: 23.02.2013, 12:12

Re: seat leon 1.9 tdi 81kw tlumice

Příspěvek od VWshop_cz »

A co tenhle cajk - horní uložení Seat Leon - měnil jsi? Mně to vzralo jak vrata. Koukni taky jestli se ti točí pružina nebo se roztahuje nebo natahuje, když točíš volantem. Pak by to bylo úplně jasný.

Uživatelský avatar
miramixin
Příspěvky: 282
Registrován: 06.07.2010, 15:28
Bydliště: Pusta Kamenice

Re: seat leon 1.9 tdi 81kw tlumice

Příspěvek od miramixin »

je to tak rok co se to davalo novy ,ale prijde mi ze ten zvuk jde tady odsud kdyz zvednu auto na pravy strane tak nic nevrza ,tak nevim

admin
Administrátor
Příspěvky: 130
Registrován: 07.10.2008, 22:06

Re: seat leon 1.9 tdi 81kw tlumice

Příspěvek od admin »

Vyteklý tlumič? Ohnutá pístnice?

Uživatelský avatar
feelip999
Příspěvky: 1
Registrován: 11.09.2014, 11:27

Re: seat leon 1.9 tdi 81kw tlumice

Příspěvek od feelip999 »

ahoj, já když jsem nechal měnit ty puky tak mi taky něco začalo vrzat a jelikož jsem měnil jen tohle tak jsem vzal WDčko a na obou stranách jsem je pořádně postříkal a byl klid cca na pul roku...ale netvrdím,že to může být i tvůj případ. Mechoše mám kamaráda a když jsem mu řekl,že to vrzalo tak i on sám přiznal,že to zapomněl namazat...

Odpovědět