Odkud jde spínané + na el. stahivání oken? Toledo 1L

r.v. 1992-1998
Odpovědět
El Burro
Příspěvky: 12
Registrován: 10.03.2013, 13:55

Odkud jde spínané + na el. stahivání oken? Toledo 1L

Příspěvek od El Burro »

Zdravím potřeboval bych poradit.Dával sem si dodatečne do Toleda přední elektrické stahování oken vše funguje ale mám to napojené na stálé + z baterky takže mi ty tlačítka pořád svítí a už se mi stalo že když auto několik dní stálo že už se mu moc nechtělo točit jak byla baterie slabá.Tak bych se chtěl zeptat odkud je připojeno to spínané + aby mi to pořád nesvítilo.Na spínačku sem koukal tam nejsou žádné volné kontakty a zase tahat od nějakého čidla z motorového prostoru to ai taky nemá být od výroby,nevíte teda jak to je když má to stahování z výroby?Díky za rady

Uživatelský avatar
Hanny
Globální moderátor
Příspěvky: 619
Registrován: 13.07.2011, 22:02

Re: Odkud jde spínané + na el. stahivání oken? Toledo 1L

Příspěvek od Hanny »

Momentalne nejsem u komplu jinak bych ti poslal schema. Ale z ridici jednotky na stahovani oken to jde nejspis jeste do komfortky. Nekdo z kluku tady ma taky urcite program se schematama, tak ti to snad posle.
[color=#00BF00]EGR off, cat off, koncák off, Bilstein B10 + pár drobností do budoucna :-)[/color]

El Burro
Příspěvky: 12
Registrován: 10.03.2013, 13:55

Re: Odkud jde spínané + na el. stahivání oken? Toledo 1L

Příspěvek od El Burro »

Podle schémata co mám v kompu je to konektor označení Y1 , označený kontaktů: pozice 1, a směr toku proudu pozice 302.Moc teda nevim co to znamená ale zkusim to nějak prozkoumat :D

Uživatelský avatar
Hanny
Globální moderátor
Příspěvky: 619
Registrován: 13.07.2011, 22:02

Re: Odkud jde spínané + na el. stahivání oken? Toledo 1L

Příspěvek od Hanny »

Ahoj
Tady mas nejake schemata. Kdyby jsi nevedel tak napis a zkusime to dat nejak dohromady.
Přílohy
Elektrická okna, GLX.pdf
(104.6 KiB) Staženo 359 x
Elektrická okna, GL.pdf
(66.92 KiB) Staženo 359 x
Elektrická okna, GT.pdf
(104.38 KiB) Staženo 376 x
[color=#00BF00]EGR off, cat off, koncák off, Bilstein B10 + pár drobností do budoucna :-)[/color]

Odpovědět