Kontrolka elektroniky motora

r.v. 2002-2008
Odpovědět
steniatko154
Příspěvky: 1
Registrován: 15.11.2012, 21:46

Kontrolka elektroniky motora

Příspěvek od steniatko154 »

ahojte.dnes som isiel s mojou ibizou po polnej ceste a zapadol som.podarilo s ami vyhrabat ale kym som sa vyhrabal tak som pretocil motor cez obmedzovač až do červeneho pola a chvilu ho tak držal..no rozsvietila sa mi kontrolka motora a EPC..po chvili EPC zhaslo aale kontrolka motora zostala svietiť..neviete čo sa tam mohlo statť? ja viem že bez diagnostiky VAG nezistim rpesne ale ked sa motor točí cez obmedzovač istu dobu mohlo sa tam nieco stat s ventilmi alebo piestami alebo ja neviem...prosím o radu..auto seat ibiza 6L

Uživatelský avatar
Matt_CZE
Globální moderátor
Příspěvky: 834
Registrován: 17.01.2011, 14:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka elektroniky motora

Příspěvek od Matt_CZE »

Ahoj,
mohla to být jen sporadická chyba, která vznikla následkem přetočení motoru. Tzn. že víckrát nenastala, ale zůstala již svítit (mi toto dělalo např. čidlo teploty chladící kapaliny - vytvořilo jednou sporadickou chybu a už to svítilo furt, nakonec bylo ale stejně vadné :mrgreen: )
Pošození ventilů, či válců tuším elektronika ani něják není schopná rozpoznat, ale možná se pletu. Diagnostika napoví víc, rozhodně bych si ty chyby radši nechal vyčíst, protože mě to přes omezovač napříkald nepustí vůbec...
Fotogalerie amatéra a studenta fotografie! ;)
Sleduj i na Facebooku (dole pod menu ;))
ObrázekObrázek
I want to like people, but they're just so f*ckn' stupid.

Odpovědět