USB k rádiu

r.v. 2004+
Odpovědět
zbyněk8
Příspěvky: 26
Registrován: 12.08.2010, 09:27

USB k rádiu

Příspěvek od zbyněk8 »

Ahoj všichni.
Potřeboval bych radu ohledně autorádia. Mám Alteu stylanc 2007 a chtěl bych se zeptat,jestli se k rádiu dá dodělat USB? Popřípadě co to obnáší?Mám tam jen AUX.
díky

Uživatelský avatar
vojtishek
Příspěvky: 1751
Registrován: 21.10.2008, 16:11
Bydliště: Ostrava

Re: USB k rádiu

Příspěvek od vojtishek »

Nevim jestli to jde jinak, ale timto udelatkem by jsi asi vyresil svuj problem
http://www.xcarlink.cz/
Tančíš příliš divoké tango v příliš malém sále!
Kdo byl, byl. Kdo je, je. Kdo bude, bude.
Keď jsi šťastný, urob smajlíka :) Obrázek

Uživatelský avatar
PoMa
Administrátor
Příspěvky: 4037
Registrován: 03.09.2009, 22:01
Bydliště: Karviná

Re: USB k rádiu

Příspěvek od PoMa »

Jde to originálním příslušenstvím - cena převyšuje cenu x-carlinku a nemá čtečku karet a další vstupy

zbyněk8
Příspěvky: 26
Registrován: 12.08.2010, 09:27

Re: USB k rádiu

Příspěvek od zbyněk8 »

Díky chlapi

jirys
Příspěvky: 24
Registrován: 20.11.2011, 17:21

Re: USB k rádiu

Příspěvek od jirys »

Pořiď si : FM transmitter-přehrávač MP3 do auta (USB/SD/Line-In) a máš klid ...
SEAT ALTEA-XL

Uživatelský avatar
PoMa
Administrátor
Příspěvky: 4037
Registrován: 03.09.2009, 22:01
Bydliště: Karviná

Re: USB k rádiu

Příspěvek od PoMa »

No FM transmitter není zrovna ideální řešení, obzvláště nemá-li zájemce poškozený sluch (přenos z kabiny ven k anténě na konci střechy nemá nejsnadněší cestu a zvuk je dost zkreslen a zašuměn) a nejezdí-li jen v jedné lokalitě (najít volnou frekvenci není taky jednoduché a tak při jízdě mimo region znamená neustále přelazovat). Jsou i verze s automatickým měněním frekvence (vyhledává neobsazenou), ale AF rádia si s tím neporadí a tak to stejně končí ručním vyhledáváním dané frekvence na rádiu = ztráta komfortu. Další věc je opačně umístěná zásuvka 12V v Altei a tak znepřístupněný pohled na displej transmitteru a jeho ovládání. Dle mě jsou to vyhozené peníze a pro plný komfort a kvalitu je nejlepší volba viz. výše

Uživatelský avatar
endroo
Příspěvky: 39
Registrován: 22.01.2012, 18:20
Kontaktovat uživatele:

Re: USB k rádiu

Příspěvek od endroo »

Já jsem přehrávání mp3jek vyřešil tím FM transmittérem. podle mě je to nejjednodušší a nejlevnější způsob, jak si poslechnout svou oblíbenou muziku. Kvalita opravdu není taková jako z CD, ale poslouchat se to určitě dá. Žádné zašumění signálu neregistruju, prostě rádiová kvalita. Kolize frekvencí zažiju zřídkakdy. A navíc to mám i s dálkovým ovladačem. :lol:
Seat Leon™ rv95 77kw @ 94kw

Odpovědět